tr

Güve İlaçlama

05.06.2022
24
Güve İlaçlama

Güveler, genellikle buğday ya da kumaş gibi günlük hayatımızda sürekli olarak kullandığımız şeylere gelebilen ve bir kez dadandıktan sonra da kurtulması çok güç olan hayvanlardır. Güveler çok hızlı üreyebilen haşerelerdir. Bu nedenle de bizler, güvelerin sizlerin yaşamını daha fazla olumsuz etkilemeleri için güve ilaçlama hizmetimizi sizlere sunmaktayız. Uzun yıllardır uğraşmakta olduğumuz güve ve diğer haşere ilaçlamaları işimiz, evlerinizin güvelerden tamamen arınmasını sağlamaktır. Profesyonel olarak vermekte olduğumuz güve ilaçlama hizmetimizden sizler de yararlanabilir, evinizde daha fazla güve oluşmasının önüne geçebilirsiniz.

Güve Nedir? İlaçlaması Nasıl Yapılmalıdır?

Güve ilaçlama, evlerde çıkmış olan güvelerin tamamen kurutulmasına yönelik yürütmekte olduğumuz bir çalışmamızdır. Güveler evlerde bulunan çeşitli malzemelere kolaylıkla ulaşabilirler. Günümüzde güvelerin birçok farklı türü bulunur. Her türü kanatlı olan güveler, her yerde bulunabilirler. Ancak esas üreme alanları buğday ve mısır tarlalarıdır. Bu nedenle de tarlaya sahip bölgelerde daha fazla bulunabilirler. Güve böcekleri, çok hızlı üremeleri sebebi ile genellikle bir kez gelmiş oldukları yerden kolaylıkla gitmeyen canlılardır. Bu nedenle de güvelerin dadanmış oldukları ev ya da tarladan arındırma işlemleri, genellikle kimyasal ilaçlar ile gerçekleşir. Bu nedenle de evlerine güve dadanmış olan müşterilerimizin bizlerden profesyonel kadromuz ve kaliteli kullandığımız ilaçlarımızla çalışan firmamızdan güve İlaçlama hizmetini almasını tavsiye ediyor, güvelerden hızlı ve kesin bir şekilde kurtulabilmek için kendilerini destek vermeye hazır olduğumuzu belirtmek istiyoruz.

Güve Nasıl Ürer, Nerelerde Çoğalır?

Güvelerin üremeleri, yumurtlama ile gerçekleşir. Genellikle haziran ve temmuz aylarında dişi güveler, yumurtalarını bulundukları yerlere bırakır. Yumurtalar, erkek güveler tarafından döllenir ve yaklaşık 20 gün içinde yavru güveler yumurtalarından çıkarak bir beslenme arayışına çıkarlar. Güvelerin yumurta süreçleri, 18 ila 20 gün arasında değişir. Ancak güvelerin üreme alanları çok geniştir. Buğday ve mısır tarlalarından kıyafetlere kadar üreyebilen güveler, üreme alanlarının kısıtlı olmamasından dolayı da evlerde üreyebilir ve yaşayabilirler. Kıyafetler, açıkta bırakılmış olan baklagiller ya da kurumuş tahtalarda üremeleri çok kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleşen güveler, birçok insanın hayatını olumsuz şekilde etkileyecek noktaya gelebilirler. Güvelere karşı alınabilinecek bazı doğal önlemler mevcut olsa da bu önlemlerin hiçbiri kesin sonuç vermez. Halk arasında güvelere karşı en çok bilinen ve kullanılan yöntem naftalindir. Ancak naftalin kullanımı, güveleri eşyalardan uzak tutmakta işe yarar bir çözümdür. Mutfak gibi her zaman temizliğine dikkat edilmesi gereken bir yerde işe yaramayabilir. Özellikle mutfak ve banyo gibi yerlerde güvelerin bulunması, kişilerin mikrop kapmasına neden olabilir.

Güvenin Zararları Nelerdir?

Güvelerin en bilinen zararları arasında kıyafet ya da hurçlarda bulunan yorgan ve battaniye gibi ürünleri kemirmeleri vardır. Özellikle sürekli olarak kullanılmayan ve hurçlara kaldırılan ürünlere zarar veren ve yumurtalarını bırakabilen güveler, bu eşyaları kullanamaz hale getirebilirler. Bunların yanında da pirinç, bulgur, mercimek gibi baklagillere dadanarak bu besinlerin tüketilemez hale gelmelerine neden olabilirler. Ürünler paketli olsalar dahi, paketlerinden içeriye girip barınmayı başarabilirler. Ancak güvenin zararları arasında insanlara herhangi bir zarar verme durumu söz konusu değildir. Görünüş olarak kelebeklere çok benzeyen güveler, kelebeklere nazaran insanları ısırmaz ya da insan vücudunda barınamazlar. Günümüzde de güvelerin insanlara bulaşıcı bir hastalık taşıma durumları söz konusu değildir. Birçok insan güvelerden iğrenir, ancak güvelerin bilinen insanlara doğrudan bir zararları yoktur. Güveler insanları ısırmaz ya da keneler gibi derilerinin altına girerek kendilerine doğrudan zarar vermeyebilirler. Ancak bunların yanında güveler, yumurtaları ile beraber mikrop taşıyabilir. Yumurtalarının ilk zamanlarında çok küçük olması ve gözle genellikle görülmemesinden dolayı kuru baklagillerin tüketimi insan sağlığına zarar verir. Bu nedenle de uçan bir güvenin görülmesi, evde yaşayan tüm kişilerin sağlığını etkileyebilir. Güve ilaçlama ile güvelerden kurtulmanın yanında sizler de evinizde güve üremesinden korunabilirsiniz.

Güve Nasıl Yok Edilir?

Güvelerin ev ortamından yok edilebilinmesi için genellikle sirke kullanılır. Beyaz sirke, elma ya da üzüm sirkesi ile suyun karıştırılmasından elde edilen temizlik suyu ile güve görülmüş olan yerler detaylıca silinerek görünen güvelerin yok edilmesi sağlanabilir. Ancak güveler, görünmeyen yerlere yumurtalarını bıraktıktan sonra sirkeli su ile silinmesi yumurtaların yok olmasına neden olmaz. Bu nedenle de sürekli olarak güve görünen evler için güve ilaçlama yöntemi kullanılır. Firmamız, güve ilaçlama işlemi için en çok tercih edilen firmalar arasında yer alır. Birkaç saat içinde gerçekleştirdiğimiz ilaçlama işleminden sonra evinizde uzunca bir süre güve ile karşılaşmayacağınız konusunda bizlere güvenebilirsiniz. Kullandığımız ilaçlar, güveleri öldürmeleri ve yeniden üremelerini engellemesi amacı ile kimyasal içerir. Ancak ilaçlarımızın içerdiği kimyasalların insan sağlığı üzerinde bir zararı mevcut değildir. İlaçlama yapılmasından sonra bir gün kadar doğrudan ilaçlara temas etmemenizi tavsiye ediyoruz. Ancak kullandığımız ilaçlarımız, 24 saatten sonra sadece güveleri uzak tutar. Sizlere, solunum ya da cilt sağlığınız için herhangi bir sorun teşkil etmezler. Kullandığımız ilaçların içeriğini bilmemiz ve kullanmadan önce uzman kadromuzun tecrübesi sayesinde miktarının ayarlanması ile güvelerden kurtulmak isterken kendinize herhangi bir zarar vermeniz söz konusu olmaz. Bu nedenle de bizlere gönül rahatlığı ile güvenebilir, ilaçlama sonrasında oluşabilecek herhangi bir sorun dolayısıyla fazlaca düşünmek yerine güvelerden kurtuluşunuzun keyfini sürebilirsiniz.

Güve İlaçlama Ne Kadar?

Evlerinde güve olan ve güvelerden kurtulmak isteyen müşterilerimizin akıllarına takılan en önemli hususlardan biri de ilaçlama işleminin ne kadar bir ücrete gerçekleştirilecek olmasıdır. Güve ilaçlama fiyatları hakkında sizlere net bir bilgi verememekteyiz. İlaçlama yapılacak olan alana ve güvelerin çoğunluğuna bakarak kullandığımız ilaçların değişmesi sebebi ile sizlere net bir fiyat bilgisi sunmuyoruz. Bu sayede, eğer küçük bir alanın ilaçlanması talebinde iseniz büyük alanların ücretlerini ödemek durumunda kalmamanızı istiyoruz. Bizler için öncelik sizlerin güve gibi haşerelerden kurtulması ve hizmetimizden her anlamda memnun kalmanızdır. Bu nedenle de bizlere yüklü bir ücret ödeyeceğiniz konusunda endişe etmenize gerek yok. Bizlerle kuracak olduğunuz iletişimler doğrultusunda daha net bir fiyat bilgisi alabilir, sunduğumuz uygun ücretli hizmetlerden de hemen yararlanabilirsiniz.

Güve İlaçlama Firması Telefon Numarası

Evinizde, yazlığınızda ya da farklı konumlarda güve gördüyseniz ve bu tür haşereler sizlere fazlaca rahatsızlık veriyorsa, firmamız ile iletişime geçerek kolaylıkla güve ilaçlama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Günümüzde özellikle apartman gibi kalabalık yaşam alanlarında hayatlarını sürdüren kişiler, Güve ilaçlama firması iletişim numarası arayışı içine girmektedirler. Ancak birçok ilaçlama firması, kişilere kaliteli ürünler ile hizmet vermemesinden dolayı güveler ya da diğer türlerde haşereler kısa bir zaman sonra yeniden müşterilerimizin hayat düzenlerini olumsuz olarak etkiler. Bizler firma olarak, sizlerin bu durum ile yeniden karşılaşmaması için piyasada bulunan en kaliteli böcek ilaçlarını kullanmaktayız. Eğer sizler de güvelerden tek seferde kurtulmak istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilir, aklınıza takılan tüm konular hakkında uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz. Sizlerin memnuniyetlerini her şeyden daha fazla önemsiyoruz, bu nedenle firma olarak sizlere güve ve diğer böceklerin ilaçlanması konusunda destek verebilmek için bizlerle iletişim kurmanızı bekliyoruz.

Teklif Formu

  ETİKETLER:
  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Ahmet Yılmaz
  Ahmet Yılmaz
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?